AS 9120- Havacılık, Uzay ve Savunma Distribütörleri İçin Kalite Yönetim Sistemi

AS 9120, AS 9120 danışmanlığı, AS 9120 eğitimi, Havacılık Uzay ve Savunma Distribütörleri için Kalite Yönetim Sistemi danışmanlığı, Havacılık Uzay ve Savunma Distribütörleri için Kalite Yönetim Sistemi eğitimi

AS 9120 – Havacılık, Uzay ve Savunma Distribütörleri için Kalite Yönetim Sistemi:

Uluslar arası ve ulusal standard şartları, müşteri şartları, yasal şartlar, firmanın kendi iç şartlarını referans alan, kalite yönetim sisteminizin kabul edilebilirliğine yönelik uluslar arası ve ulusal pazarlarda bir pasaport görevi teşkil eden bir sistem belgelendirme türüdür.

Havacılık, uzay ve savunma sanayilerindeki kalite ile ilgili sorumluluklarınıza olan yaklaşımınızın göstergesidir.

IAQG bazlı bir standard’ dır.

Belgeye sahip olabilmeniz adına denetimler ve belgelendirme; 3ncü taraf akredite, onaylı, belgelendirme kuruluşları tarafından gerçekleştirilecektir.

ISOQ olarak sizlere danışmanlık, eğitim, denetim hizmetleri ve ayrıca belgelendirme organizasyonları adı altında 3ncü taraf belgelendirme kuruluşlarını sizin adınıza araştırıp, kendileri ile iletişime geçip, sizinle iletişime geçmelerini, resmi başvuru süreçlerinin başlatılmasını sağlıyor, sizinle belgelendirme kuruluşları arasında köprü görevi görüyor olacağız.

Havacılık sektöründe yer alan stok kuruluşları için özel olarak oluşturulmuş, sektörel bir standarddır.

Havacılık sektörüne yönelik sistem, komponent, yarı komponent, parça, alt parça vb. depolama, lojstik vb.  faaliyetleri gerçekleştiren kuruluşların AS 9120 sistemi ve 3ncü taraf belgelendirmesine sahip olması beklenir.

Daha fazla bilgi için iletişime geçin.

Direkt UZMANI ile GÖRÜŞÜN. TEKLİF ALIN.