AS 9120- Havacılık, Uzay ve Savunma Distribütörleri İçin Kalite Yönetim Sistemi

AS 9120, AS 9120 danışmanlığı, AS 9120 eğitimi, Havacılık Uzay ve Savunma Distribütörleri için Kalite Yönetim Sistemi danışmanlığı, Havacılık Uzay ve Savunma Distribütörleri için Kalite Yönetim Sistemi eğitimi

AS 9120 – Havacılık, Uzay ve Savunma Distribütörleri için Kalite Yönetim Sistemi:

Kalite güvence sisteminizin kabul edilebilirliğine yönelik pasaport görevi teşkil eden bir belgelendirme türüdür. IAQG bazlı bir standard’ dır. AS 9120; havacılık, uzay ve savunma sanayilerindeki sorumluluklarınıza olan yaklaşımınızın göstergesidir.

Sistem, komponent, yarı komponent, parça, alt parça vb. lojistik, stok, depolama vb. faaliyetleri gerçekleştiren distrübütörler vb. için AS 9120 sistemi ve 3ncü taraf belgelendirmesine sahip olması beklenir.

Standard; sektörde yer alan tedarikçiler için özel olarak oluşturulmuş, sektörel bir standarddır.

AS 9120’ e yönelik denetimler ve belgelendirme; 3ncü taraf akredite, onaylı, belgelendirme kuruluşları tarafından gerçekleştirilecektir.

ISOQ olarak danışmanlık, eğitim, denetim, belgelendirme, akreditasyon, lisanslandırma vb. ilgili hizmetlerimiz ile asiste ediyor olacağız.  Nihai olarak hem sürdürülebilir ve katma değer sağlayan etkin bir sisteme, hem belgeye sahip olacaksınız.

Daha fazla bilgi için iletişime geçin. Direkt UZMANI ile GÖRÜŞÜN. TEKLİF ALIN.