AS 9136

AS 9136 danışmanlık, AS 9136 eğitim, AS 9136 denetim, AS 9136 metodu

AS 9136 – Havacılık, Uzay ve Savunma Kuruluşları -Kök Neden Analizi ve Problem Çözme Teknikleri – Eğitimi:

Kalite güvence sisteminiz içerisinde kök neden analizi ve problem çözme metodu uygulamalarınızın kabul edilebilirliğine yönelik pasaport görevi teşkil eden bir metod türüdür. IAQG bazlı bir standard’ dır. Havacılık, uzay ve savunma sanayilerinde, Kök neden analizi ve problem çözme metodu üzerine olan sorumluluklarınıza olan yaklaşımınızın göstergesidir.

Sistem, komponent, yarı komponent, parça, alt parça vb. üretimleri gerçekleştiren imalatçıların AS 9136 kapsamında kök neden analizileri yapıp, problemleri çözebiliyor olması beklenir.

Standard; sektörde yer alan tedarikçiler için özel olarak oluşturulmuş, sektörel bir standarddır.

Daha fazla bilgi ve ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet(ler) için; iletişime geçin, direkt UZMAN’ ından TEKLİF ALIN.

Yeri ve Zamanı SİZ BELİRLEYİN. Siz bize değil, BİZ SİZE UYALIM.

NOT: İLETİŞİM SAYFASI üzerinde ve aynı zamanda bu sayfanın en altında yer alan İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara lokasyonlarına yönelik iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Telefon veya mail ( info@isoq.com.tr ) veya whatsApp (0533 436 65 67) mesaj veya aşağıdaki TEKLİF TALEP FORMU‘ nu kullanabilirsiniz. Takriben ilk 24 saat içerisinde proje teklifimizi sizler ile paylaşıyor olacağız. Onaylarınız nezdinde ne zaman isterseniz, proje çalışmalarına başlayabiliriz.

TEKLİF TALEP FORMU:

Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz projelere yönelik bilgi için bakınız; GÜNCEL FAALİYETLERDEN GÖRÜNTÜLER.