DENETİM – DEĞERLENDİRME – GÖZETİM HİZMETLERİ

person marking check on opened book
Photo by Pixabay on Pexels.com

Denetim Hizmetleri:

ISOQ DANIŞMANLIK EĞİTİM DENETİM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak aşağıdaki standartlar, yönetim sistemleri, metotları vb. üzerine denetim hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. 

İletişime geçin.

Projenizi tasarlayalım, tekliflendirelim, paylaşalım. Onaylarınız nezdinde hemen başlayalım ve birlikte finalize edelim.

Mevcut sistemlerinizin ISO, IATF, VDA, TSE, CE vb. sertifikaları olsun, olmasın, gerçekten etkin bir yönetim sistemi veya sistemlerinize sahip misin, değil misiniz, olası 3. taraf belgelendirme denetimleri, 2. taraf müşteri ve tedarikçi denetimleri, 1. taraf kuruluş içi denetimler için hazır mısınız, değil misiniz, birlikte denetleyelim.

Denetimler sonunda major, minör uygunsuzluklarınızı, sürekli iyleştirme açık fırsatlarınızı, kendi gözlemlerimizi, tavsiyelerimizi sizler ile paylaşalım. Böylelikle, doğru teşhis ile doğru tedavi anlamında doğru aksiyonlarınızı alabiliyor olmanızı ve olası denetimler için, 7/24 sürekli hazır halde, tüm şartlar sağlanmış halde hazır bulunuyor olmanızı sağlayalım.

Güvenin.

Projenizi gerçekleştirmek için bize sadece fırsat verin, yeterli.

Projeniz; 3. kişiler veya dış kaynaklı isimler tarafından değil, direkt ISOQ sahibi ve UZMAN’ ı tarafından gerçekleştiriliyor olunacaktır.

Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

Telefon, mail, SMS, mesaj vb. iletişimleriniz direkt UZMAN tarafından cevaplandırılıyor olunacaktır.