Özel Proses Sistem Değerlendirmesi Hizmetleri

person marking check on opened book
Photo by Pixabay on Pexels.com

ISOQ Danışmanlık, ISOQ Eğitim, ISOQ Denetim, ISOQ Belgelendirme

Özel Proses Sistem Değerlendirmesi Hizmetleri:

ISOQ DANIŞMANLIK EĞİTİM DENETİM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak aşağıdaki standartlar, yönetim sistemleri, metotları vb. üzerine denetim hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. 

İletişime geçin.

Projenizi tasarlayalım, tekliflendirelim, paylaşalım. Onaylarınız nezdinde hemen başlayalım ve birlikte finalize edelim.

Mevcut sistemlerinizin ISO, IATF, TSE, CE vb. sertifikaları olsun, olmasın, gerçekten etkin bir yönetim sistemi veya sistemlerinize sahip misin, değil misiniz, olası 3. taraf belgelendirme denetimleri, 2. taraf müşteri ve tedarikçi denetimleri, 1. taraf kuruluş içi denetimler için hazır mısınız, değil misiniz, birlikte denetleyelim.

Denetimler sonunda major, minör uygunsuzluklarınızı, sürekli iyleştirme açık fırsatlarınızı, kendi gözlemlerimizi, tavsiyelerimizi sizler ile paylaşalım. Böylelikle, doğru teşhis ile doğru tedavi anlamında doğru aksiyonlarınızı alabiliyor olmanızı ve olası denetimler için, 7/24 sürekli hazır halde, tüm şartlar sağlanmış halde hazır bulunuyor olmanızı sağlayalım.

Güvenin.

Projenizi gerçekleştirmek için bize sadece fırsat verin, yeterli.

Projeniz; 3. kişiler veya dış kaynaklı isimler tarafından değil, direkt ISOQ sahibi ve UZMAN’ ı tarafından gerçekleştiriliyor olunacaktır.

Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

Telefon, mail, SMS, mesaj vb. iletişimleriniz direkt UZMAN tarafından cevaplandırılıyor olunacaktır.

Daha fazla bilgi ve ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet(ler) için; iletişime geçin, direkt UZMAN’ ından TEKLİF ALIN.

Yeri ve Zamanı SİZ BELİRLEYİN. Siz bize değil, BİZ SİZE UYALIM.

NOT: İLETİŞİM SAYFASI üzerinde ve aynı zamanda bu sayfanın en altında yer alan İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara lokasyonlarına yönelik iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Telefon veya mail ( info@isoq.com.tr ) veya whatsApp (0533 436 65 67) mesaj veya aşağıdaki TEKLİF TALEP FORMU‘ nu kullanabilirsiniz. Takriben ilk 24 saat içerisinde proje teklifimizi sizler ile paylaşıyor olacağız. Onaylarınız nezdinde ne zaman isterseniz, proje çalışmalarına başlayabiliriz.

TEKLİF TALEP FORMU: