SA 8000 – Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi Eğitimi

SA 8000 danışmanlık, SA 8000 eğitim, SA 8000 denetim, SA 8000 belgelendirme

SA 8000 – Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi Eğitimi:

Standard; SAI (Social Accountability International) kaynaklı, genel bir sosyal sorumluluk yönetim sistemi standardıdır.

SA 8000; tüm sosyal sorumluluk yönetim sistemleri için bir temel yapıdadır. Sosyal Sorumluluk Yönetim Sisteminizin kabul edilebilirliğine yönelik bir pasaport görevi görür.

Ana sanayiler ve tüm alt tedarikçilerin birbirleri ile çalışabilmeleri için bir beklentidir. Bunun için tedarikçilerin Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemine ve belgesine sahip olmaları beklenir.

Sizce de uygun ise, SA 8000 – Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi’ ne yönelik sizleri asiste etmek isteriz.

Sisteminizi, SA 8000 danışmanlık hizmeti adı altında kurar dokümante eder-edilmesini sağlayabiliriz.

Standard temel ve iç denetçi eğitimlerinizi SA 80000 eğitim hizmeti adı altında hem gerçekleştirir, hem personellerinizi kalifiye eder, hem de SA 8000 eğitim sertifikası ile belgelendirilmenizi sağlayabiliriz.

İç ve dış denetimlerinizde SA 8000 denetim hizmeti adı altında sizleri asiste edebiliriz. Belgelendirme süreçlerinizi SA 8000 belgelendirme hizmeti adı altında organize eder, belgelendirilmenizi sağlayabiliriz.

Daha fazla bilgi ve ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet(ler) için; iletişime geçin, direkt UZMAN’ ından TEKLİF ALIN.

Yeri ve Zamanı SİZ BELİRLEYİN. Siz bize değil, BİZ SİZE UYALIM.

NOT: İLETİŞİM SAYFASI üzerinde ve aynı zamanda bu sayfanın en altında yer alan İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara lokasyonlarına yönelik iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Telefon veya mail ( info@isoq.com.tr ) veya whatsApp (0533 436 65 67) mesaj veya aşağıdaki TEKLİF TALEP FORMU‘ nu kullanabilirsiniz. Takriben ilk 24 saat içerisinde proje teklifimizi sizler ile paylaşıyor olacağız. Onaylarınız nezdinde ne zaman isterseniz, proje çalışmalarına başlayabiliriz.

TEKLİF TALEP FORMU:

Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz projelere yönelik bilgi için bakınız; GÜNCEL FAALİYETLERDEN GÖRÜNTÜLER.