VDA Standardları

VDA Danışmanlık, VDA Eğitim, VDA Denetim, VDA Belgelendirme

Danışmanlık Hizmetleri:

Seçenek Çok – YERİ, ZAMANI, SÜREYİ, NASIL olacağına SİZ KARAR verin.

ISOQ olarak danışmanlık, eğitim, denetim, belgelendirme, lisanslandırma, akreditasyon organizasyonu hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. 

İletişime geçin.

Projenizi tasarlayalım, tekliflendirelim, paylaşalım. Onaylarınız nezdinde hemen başlayalım ve birlikte finalize edelim.

Hem sistemizi kuralım veya varsa mevcut sisteminizi yeniden yapılandıralım, hem belgelendirilmenizi, lisanslandırılmanızı, akredite edilmenizi veya varsa mevcut sistemleriniz, belgeleriniz, lisanslarınız, akreditasyonlarınızın devamını sürdürmenizi sağlayalım.

Güvenin. Projenizi gerçekleştirmek için bize sadece fırsat verin, yeterli.

Projeniz; 3. kişiler veya dış kaynaklı isimler tarafından değil, direkt ISOQ sahibi ve UZMAN’ ı tarafından gerçekleştiriliyor olunacaktır.

Daha fazla bilgi ve ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet(ler) için; iletişime geçin, direkt UZMAN’ ından TEKLİF ALIN.

Yeri ve Zamanı SİZ BELİRLEYİN. Siz bize değil, BİZ SİZE UYALIM.

NOT: İLETİŞİM SAYFASI üzerinde ve aynı zamanda bu sayfanın en altında yer alan İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara lokasyonlarına yönelik iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Telefon veya mail ( info@isoq.com.tr ) veya whatsApp (0533 436 65 67) mesaj veya aşağıdaki TEKLİF TALEP FORMU‘ nu kullanabilirsiniz. Takriben ilk 24 saat içerisinde proje teklifimizi sizler ile paylaşıyor olacağız. Onaylarınız nezdinde ne zaman isterseniz, proje çalışmalarına başlayabiliriz.

TEKLİF TALEP FORMU:

Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz projelere yönelik bilgi için bakınız; GÜNCEL FAALİYETLERDEN GÖRÜNTÜLER.