AS 9110- Havacılık Bakım Kuruluşları İçin Kalite Yönetim Sistemi

AS 9110, AS 9110 danışmanlığı, AS 9110 eğitimi, Havacılık Bakım Kuruluşları için Kalite Yönetim Sistemi danışmanlığı, Havacılık Bakım Kuruluşları için Kalite Yönetim Sistemi eğitimi

AS 9110 – Havacılık Bakım Kuruluşları için Kalite Yönetim Sistemi:

Kalite güvence sisteminizin kabul edilebilirliğine yönelik pasaport görevi teşkil eden bir belgelendirme türüdür. IAQG bazlı bir standard’ dır. AS 9110; havacılık, uzay ve savunma sanayilerindeki sorumluluklarınıza olan yaklaşımınızın göstergesidir.

Sistem, komponent, yarı komponent, parça, alt parça vb. bakımları gerçekleştiren bakım kuruluşlarının AS 9110 sistemi ve 3ncü taraf belgelendirmesine sahip olması beklenir.

Standard; sektörde yer alan tedarikçiler için özel olarak oluşturulmuş, sektörel bir standarddır.

AS 9110’ a yönelik denetimler ve belgelendirme; 3ncü taraf akredite, onaylı, belgelendirme kuruluşları tarafından gerçekleştirilecektir.

ISOQ olarak danışmanlık, eğitim, denetim, belgelendirme, akreditasyon, lisanslandırma vb. ilgili hizmetlerimiz ile asiste ediyor olacağız. Dış kaynaklı ilgili tarafları sizin adınıza araştırıp, kendileri ile iletişime geçiyor olacağız. Onların sizinle iletişime geçmelerini, resmi başvuru süreçlerinin başlatılmasını sağlıyor, aranızda köprü görevi görüyor olacağız. Nihai olarak etkin bir sistem, hem de belgeye sahip olacaksınız

ISOQ olarak danışmanlık, eğitim, denetim, belgelendirme, akreditasyon, lisanslandırma vb. ilgili hizmetlerimiz ile asiste ediyor olacağız.  Nihai olarak hem sürdürülebilir ve katma değer sağlayan etkin bir sisteme, hem belgeye sahip olacaksınız.

Daha fazla bilgi için iletişime geçin. Direkt UZMANI ile GÖRÜŞÜN. TEKLİF ALIN.