TSE HYB

TSE-HYB danışmanlık, TSE-HYB eğitim, TSE-HYB denetim, TSE-HYB belgelendirme

TSE-HYB – Hizmet Yeri Belgelendirme:

Uluslar arası ve ulusal standardlar, direktifler, metodlar vb. referans alan, öncelikle sistem kalitesi, sonrasında ise ürün kalitesi isteyen, bunları da sırası ile üretim yeri inceleme denetimi ve ürünlere yönelik örnekleme alınan numuneler üzerinden ilgili fonksiyonel, performans, malzeme vb. testleri başarı ile geçmesi istenen, sizin ürünlerine yönelik uluslar arası pazarlarda bir pasaport görevi teşkil eden bir ürün belgelendirme türüdür.

Denetimler, testler, belgelendirme; 3ncü taraf akredite, onaylı, belgelendirme kuruluşları tarafından gerçekleştirilecektir.

ISOQ olarak belgelendirme gerçekleştirene kadar giden tüm teknik dokümantasyonun oluşturulması, hayata geçirilmesi vb. teknik danışmanlık faaliyetlerinin dışında, ayrıca bu 3ncü taraf kuruluşları sizin adınıza araştırıp, kendileri ile iletişime geçip, sizinle iletişime geçmelerini, resmi başvuru süreçlerinin başlatılmasını sağlıyor, denetimler, testler vb. esnada sizinle belgelendirme kuruluşları arasında köprü görevi görüyor olacağız.

TSE-HYB belgesini aşağıdaki kategorilerde yer alan kuruluşlar alabilir.

  • 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunu’ na göre garanti kapsamına giren ürünleri imal ve ithal eden kuruluşlar (örneğin; Beyaz eşya servisleri, otomobil servisleri, bilgisayar, elektronik eşya servisleri vb.)
  • İhale ile kamu hizmetlerini yapan ve yapmaya talip olan kuruluşlar; (örneğin; yemek , temizlik, güvenlik, peyzaj, çamaşır yıkama, ilaçlama vb. Hizmeti veren kuruluşlar)
  • Güvenlik riski taşıması nedeniyle yasal zorunluluğu olan kuruluşlar (örneğin; LNG-CNG ikmal ve dönüşüm istasyonları vb.)
  • Sektöründe kendi hizmet kalitesini müşterilerine karşı garanti ve ispat etmek isteyen kuruluşlar (örneğin; fırın, lokanta, fotoğraf stüdyoları vb.)

Daha fazla bilgi ve ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet(ler) için; iletişime geçin, direkt UZMAN’ ından TEKLİF ALIN.

Yeri ve Zamanı SİZ BELİRLEYİN. Siz bize değil, BİZ SİZE UYALIM.